| MOQ: | 500 |
| τιμή: | 80 |
| Τυπική συσκευασία: | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-6 εβδομάδες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 2000 τμχ/ημέρα |
Το κάλυμμα της κορυφής της μπαταρίας μας είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μηχανικά πλαστικά (συμπεριλαμβανομένων των PA66, PPA, PPS, CFRTP, κλπ.) και επεξεργάζεται με τεχνολογία ακρίβειας πλαστικής τυποποίησης,συνδυάζοντας τα πλεονεκτήματα των πλαστικών υλικών με την τεχνική τυποποίησηςΛειτουργεί ως το βασικό προστατευτικό συστατικό του πακέτου μπαταρίας, προστατεύοντας αποτελεσματικά τα εσωτερικά κύτταρα της μπαταρίας από σκόνη, υγρασία, φυσικό αντίκτυπο και χημική διάβρωση,Παράλληλα με την εξασφάλιση της συνολικής διαρθρωτικής σταθερότητας, τις απαιτήσεις για τις απομονωτικές επιδόσεις και το ελαφρύ βάρος της μπαταρίας, που συνοδεύουν την ασφαλή και σταθερή λειτουργία του συστήματος μπαταρίας σε διάφορα σκληρά περιβάλλοντα εργασίας.
|
Παράμετρος
|
Προδιαγραφές
|
Πρότυπο δοκιμής
|
|
Υλικό
|
PA66, PPA, PPS, CFRTP (προσαρμόζεται)
|
GB/T 1040, ASTM D638
|
|
Δάχος
|
1.0 mm - 3,0 mm (προσαρμόζεται)
|
GB/T 1033, ASTM D792
|
|
Δυνατότητα τράβηξης
|
≥ 80MPa (μέχρι 228MPa για PPA)
|
GB/T 228.1, ASTM E8
|
|
Ακριβότητα διαστάσεων
|
± 0,15 χιλιοστά.
|
ISO 13920, GB/T 1804
|
|
Αδιάβροχο & Αδιάβροχο επίπεδο
|
IP67 ή υψηλότερη (προσαρμόσιμη)
|
Ειδικότερα:
|
|
Κατηγορία ανάφλεξης
|
UL94 V-0
|
UL 94
|
|
Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας
|
-40°C ~ +150°C (έως 260°C για το PEEK)
|
Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.
|
|
Απόδοση μόνωσης (αντίσταση όγκου)
|
≥1015Ω·cm
|
ΑΣTM D257
|
|
Ποσοστό ελαττωμάτων
|
≤ 0,3%
|
Εσωτερικό πρότυπο ποιότητας
|
|
Ικανότητα μαζικής παραγωγής
|
≥ 15.000 τεμάχια/μήνα
|
Εσωτερικό πρότυπο παραγωγής
|
![]()
![]()
Η MOQ μας είναι 500 κομμάτια ανά μοντέλο.Μπορούμε να προσαρμόσουμε ευέλικτα την MOQ σε 100 κομμάτια για να σας βοηθήσουμε να δοκιμάσετε την απόδοση του προϊόντος και την προσαρμοστικότητα της αγοράςΓια μαζικές παραγγελίες πάνω από 5000 κομμάτια, θα παρέχουμε πιο προτιμησιακές τιμές και ταχύτερο κύκλο παράδοσης.
Ναι, προσφέρουμε προσαρμόσιμες επεξεργασίες επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της ηλεκτροφορέσης, της επίστρωσης σκόνης και της γαλβανισμού, για να καλύψουμε τις ανάγκες σας σε αντοχή στη διάβρωση και την εμφάνιση.
Χρησιμοποιούμε υγρασία-απόδειξη και shock-απόδειξη συσκευασία για να αποφευχθεί η βλάβη του προϊόντος κατά τη διάρκεια της μεταφοράς. Η ομάδα μας θα σχεδιάσει λύσεις συσκευασίας για κάθε έργο, συνήθως χρησιμοποιώντας ξύλινα κουτιά.
| MOQ: | 500 |
| τιμή: | 80 |
| Τυπική συσκευασία: | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-6 εβδομάδες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 2000 τμχ/ημέρα |
Το κάλυμμα της κορυφής της μπαταρίας μας είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μηχανικά πλαστικά (συμπεριλαμβανομένων των PA66, PPA, PPS, CFRTP, κλπ.) και επεξεργάζεται με τεχνολογία ακρίβειας πλαστικής τυποποίησης,συνδυάζοντας τα πλεονεκτήματα των πλαστικών υλικών με την τεχνική τυποποίησηςΛειτουργεί ως το βασικό προστατευτικό συστατικό του πακέτου μπαταρίας, προστατεύοντας αποτελεσματικά τα εσωτερικά κύτταρα της μπαταρίας από σκόνη, υγρασία, φυσικό αντίκτυπο και χημική διάβρωση,Παράλληλα με την εξασφάλιση της συνολικής διαρθρωτικής σταθερότητας, τις απαιτήσεις για τις απομονωτικές επιδόσεις και το ελαφρύ βάρος της μπαταρίας, που συνοδεύουν την ασφαλή και σταθερή λειτουργία του συστήματος μπαταρίας σε διάφορα σκληρά περιβάλλοντα εργασίας.
|
Παράμετρος
|
Προδιαγραφές
|
Πρότυπο δοκιμής
|
|
Υλικό
|
PA66, PPA, PPS, CFRTP (προσαρμόζεται)
|
GB/T 1040, ASTM D638
|
|
Δάχος
|
1.0 mm - 3,0 mm (προσαρμόζεται)
|
GB/T 1033, ASTM D792
|
|
Δυνατότητα τράβηξης
|
≥ 80MPa (μέχρι 228MPa για PPA)
|
GB/T 228.1, ASTM E8
|
|
Ακριβότητα διαστάσεων
|
± 0,15 χιλιοστά.
|
ISO 13920, GB/T 1804
|
|
Αδιάβροχο & Αδιάβροχο επίπεδο
|
IP67 ή υψηλότερη (προσαρμόσιμη)
|
Ειδικότερα:
|
|
Κατηγορία ανάφλεξης
|
UL94 V-0
|
UL 94
|
|
Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας
|
-40°C ~ +150°C (έως 260°C για το PEEK)
|
Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.
|
|
Απόδοση μόνωσης (αντίσταση όγκου)
|
≥1015Ω·cm
|
ΑΣTM D257
|
|
Ποσοστό ελαττωμάτων
|
≤ 0,3%
|
Εσωτερικό πρότυπο ποιότητας
|
|
Ικανότητα μαζικής παραγωγής
|
≥ 15.000 τεμάχια/μήνα
|
Εσωτερικό πρότυπο παραγωγής
|
![]()
![]()
Η MOQ μας είναι 500 κομμάτια ανά μοντέλο.Μπορούμε να προσαρμόσουμε ευέλικτα την MOQ σε 100 κομμάτια για να σας βοηθήσουμε να δοκιμάσετε την απόδοση του προϊόντος και την προσαρμοστικότητα της αγοράςΓια μαζικές παραγγελίες πάνω από 5000 κομμάτια, θα παρέχουμε πιο προτιμησιακές τιμές και ταχύτερο κύκλο παράδοσης.
Ναι, προσφέρουμε προσαρμόσιμες επεξεργασίες επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της ηλεκτροφορέσης, της επίστρωσης σκόνης και της γαλβανισμού, για να καλύψουμε τις ανάγκες σας σε αντοχή στη διάβρωση και την εμφάνιση.
Χρησιμοποιούμε υγρασία-απόδειξη και shock-απόδειξη συσκευασία για να αποφευχθεί η βλάβη του προϊόντος κατά τη διάρκεια της μεταφοράς. Η ομάδα μας θα σχεδιάσει λύσεις συσκευασίας για κάθε έργο, συνήθως χρησιμοποιώντας ξύλινα κουτιά.