| MOQ: | 500 |
| τιμή: | 80 |
| Τυπική συσκευασία: | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-6 εβδομάδες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 2000 τμχ/ημέρα |
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σεΠάνω κάλυμμα της μπαταρίας, εστιάζουμε στην επεξεργασία χαλυβουργικών φύλλων, παρέχοντας υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά και οικονομικά αποδοτικά καλύμματα μπαταριών για ηλεκτρικά οχήματα (EV),Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας (ESS) και άλλες εφαρμογές για μπαταρίεςΤα προϊόντα μας κατασκευάζονται με προηγμένη τεχνολογία φύλλου και υψηλής ποιότητας υλικά χάλυβα, ικανοποιώντας τέλεια τις αυστηρές απαιτήσεις ασφάλειας μπαταρίας, σφραγίδας και δομικής σταθερότητας,και ευνοούνται από τους παγκόσμιους πελάτες για τις εξαιρετικές επιδόσεις και τις ανταγωνιστικές τιμές τους.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές | Πρότυπο δοκιμής |
|---|---|---|
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας, DC01/DC04 χάλυβας ψυχρής έλασης, χάλυβας υψηλής περιεκτικότητας σε πυρίτιο | GB/T 3274, ASTM A36 |
| Δάχος | 0.5 mm - 1,0 mm (προσαρμόζεται) | GB/T 708, ASTM A1011 |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 250MPa | GB/T 228.1, ASTM E8 |
| Ακριβότητα διαστάσεων | ±0,1 mm | ISO 13920, GB/T 1804 |
| Αδιάβροχο & Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 ή υψηλότερη (προσαρμόσιμη) | Ειδικότερα: |
| Αντίσταση στη διάβρωση (δοκιμασία αλατιού) | ≥ 2000 ώρες | ΑΣTM Β 117 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C ~ +85°C | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Αποτελεσματικότητα προστασίας από το ΕΜΙ | ≥ 40dB (100MHz - 1GHz) | ΑΣTM D4935 |
| Ποσοστό ελαττωμάτων | ≤ 0,3% | Εσωτερικό πρότυπο ποιότητας |
| Ικανότητα μαζικής παραγωγής | ≥ 10.000 τεμάχια/μήνα | Εσωτερικό πρότυπο παραγωγής |
![]()
Η MOQ μας είναι 500 κομμάτια ανά μοντέλο.Μπορούμε να προσαρμόσουμε ευέλικτα την MOQ σε 100 κομμάτια για να σας βοηθήσουμε να δοκιμάσετε την απόδοση του προϊόντος και την προσαρμοστικότητα της αγοράςΓια μαζικές παραγγελίες πάνω από 5000 κομμάτια, θα παρέχουμε πιο προτιμησιακές τιμές και ταχύτερο κύκλο παράδοσης.
Ναι, προσφέρουμε προσαρμόσιμες επεξεργασίες επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της ηλεκτροφορέσης, της επίστρωσης σκόνης και της γαλβανισμού, για να καλύψουμε τις ανάγκες σας σε αντοχή στη διάβρωση και την εμφάνιση.
Χρησιμοποιούμε υγρασία-απόδειξη και shock-απόδειξη συσκευασία για να αποφευχθεί η βλάβη του προϊόντος κατά τη διάρκεια της μεταφοράς. Η ομάδα μας θα σχεδιάσει λύσεις συσκευασίας για κάθε έργο, συνήθως χρησιμοποιώντας ξύλινα κουτιά.
| MOQ: | 500 |
| τιμή: | 80 |
| Τυπική συσκευασία: | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
| Προθεσμία παράδοσης: | 5-6 εβδομάδες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 2000 τμχ/ημέρα |
Ως επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σεΠάνω κάλυμμα της μπαταρίας, εστιάζουμε στην επεξεργασία χαλυβουργικών φύλλων, παρέχοντας υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά και οικονομικά αποδοτικά καλύμματα μπαταριών για ηλεκτρικά οχήματα (EV),Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας (ESS) και άλλες εφαρμογές για μπαταρίεςΤα προϊόντα μας κατασκευάζονται με προηγμένη τεχνολογία φύλλου και υψηλής ποιότητας υλικά χάλυβα, ικανοποιώντας τέλεια τις αυστηρές απαιτήσεις ασφάλειας μπαταρίας, σφραγίδας και δομικής σταθερότητας,και ευνοούνται από τους παγκόσμιους πελάτες για τις εξαιρετικές επιδόσεις και τις ανταγωνιστικές τιμές τους.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές | Πρότυπο δοκιμής |
|---|---|---|
| Υλικό | Ζυγισμένος χάλυβας, DC01/DC04 χάλυβας ψυχρής έλασης, χάλυβας υψηλής περιεκτικότητας σε πυρίτιο | GB/T 3274, ASTM A36 |
| Δάχος | 0.5 mm - 1,0 mm (προσαρμόζεται) | GB/T 708, ASTM A1011 |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 250MPa | GB/T 228.1, ASTM E8 |
| Ακριβότητα διαστάσεων | ±0,1 mm | ISO 13920, GB/T 1804 |
| Αδιάβροχο & Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 ή υψηλότερη (προσαρμόσιμη) | Ειδικότερα: |
| Αντίσταση στη διάβρωση (δοκιμασία αλατιού) | ≥ 2000 ώρες | ΑΣTM Β 117 |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -40°C ~ +85°C | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Αποτελεσματικότητα προστασίας από το ΕΜΙ | ≥ 40dB (100MHz - 1GHz) | ΑΣTM D4935 |
| Ποσοστό ελαττωμάτων | ≤ 0,3% | Εσωτερικό πρότυπο ποιότητας |
| Ικανότητα μαζικής παραγωγής | ≥ 10.000 τεμάχια/μήνα | Εσωτερικό πρότυπο παραγωγής |
![]()
Η MOQ μας είναι 500 κομμάτια ανά μοντέλο.Μπορούμε να προσαρμόσουμε ευέλικτα την MOQ σε 100 κομμάτια για να σας βοηθήσουμε να δοκιμάσετε την απόδοση του προϊόντος και την προσαρμοστικότητα της αγοράςΓια μαζικές παραγγελίες πάνω από 5000 κομμάτια, θα παρέχουμε πιο προτιμησιακές τιμές και ταχύτερο κύκλο παράδοσης.
Ναι, προσφέρουμε προσαρμόσιμες επεξεργασίες επιφάνειας, συμπεριλαμβανομένης της ηλεκτροφορέσης, της επίστρωσης σκόνης και της γαλβανισμού, για να καλύψουμε τις ανάγκες σας σε αντοχή στη διάβρωση και την εμφάνιση.
Χρησιμοποιούμε υγρασία-απόδειξη και shock-απόδειξη συσκευασία για να αποφευχθεί η βλάβη του προϊόντος κατά τη διάρκεια της μεταφοράς. Η ομάδα μας θα σχεδιάσει λύσεις συσκευασίας για κάθε έργο, συνήθως χρησιμοποιώντας ξύλινα κουτιά.